Ples Poháru Peruna uzavřel sezónu

Velké finále se konalo v sobotu 27.11. na Střelnici v Kadani. Účast byla nadočekávání vysoká a nechyběl samozřejmě nikdo z vyhlašovaných. V pořadí již II. ples cyklistů se opět vyvedl !

Vše odstartovalo s půlhodinovým zpožděním, jak už bývá na plesech zvykem. Po úvodním slově pořadatelů začala zábava. K tanci a poslechu hrála kapela pana Milana Dunky a netrvalo dlouho a parket byl zcela zaplněn.

Ve 22:00 došlo na to nejdůležitější. Vyhlášení Poháru Peruna a předání tradičních sošek boha Peruna se neslo ve slavnostním duchu. Po společném focení a gratulacích se pokračovalo v zábavě až do 23:00, kdy přišla na řadu speciální disciplína večera.

Soutěž o nejhezčí cyklistické nohy 2010. Účastnilo se jich 10 pečlivě vybíraných závodníků. Soutěž sklidila nečekaný úspěch a odborná porota nakonec přiřkla vítězství Karlu Gottovi alias Martinu „Bidpajovi“ Šindelářovi. Dámy si jistě přišli na své a většina soutěžících byla středem pozornosti dámských pohledů i po skončení soutěže. 🙂

O půlnoci přišlo na řadu vyhlašování tomboly. Jelikož byl Perun letos štědrý, hrálo se o horské kolo Trek, o Polary S725x, zapletená kola či přehazovačku XTR a další ceny… vše si nakonec našlo své spokojené vítěze.

Pohár Peruna 2010 je tak úspěšně za námi a nebojte – již před plesem se usilovně začalo pracovat na dalším ročníku !!