Výsledky CPP2018

V sobotu 13.10.2018 se jel poslední závod seriálu POHÁRU PERUNA, kde byly již jen kategorie dospělých. Počasí bylo opravdu luxusní, takže i teplomilec Pepa Zavadil sundával návleky a jel v krátkých rukávech i nohávech. A to teda muselo být opravdu teplo. Na start se dostavilo krásných 58 závodníků, kde nejobsazenější byla kategorie M40. Ředitel závodu, Jarda Peleška, si to dal mimo závod na elektrokole a dorazil do cíle mezi 7 a 8 závodníkem. Za to Tomáš Kohoutek si to vyběhl v čase 00:39:11 mezi 43 a 44 závodníkem.

Poslední chvíle před startem uprostřed startovního pole.

Dorazil i Jéža (Petr Ježek), ale přivezl si nějaký krosový speciál, který mu prý doma zbyl jako poslední. Vůbec nechápu, jak na tý velký pile mohl ten kopec vyšlapat.

Petr Ježek na speciálu úplně vlevo.

Po startu to jen zahučelo po krátkém asfaltu a všichni byli pryč. Nahoře na sjezdovce se jako první objevil Zbyněk Růžička z klubu SKI Paudera Staré Splavy ve vítězném čase 00:25:03. Přesně minutu za ním pak dorazil Michal Dvořák z KOME Klub Kraslice a na třetím místě dojel mladej Marcel Červenka z Hnízdil Teamu v krásném čase 00:26:17.

Vítězný Zbyněk Růžička ze SKI Paudera Staré Splavy.

Na závěr jsou zde pro všechny výsledky dle  /  a samozřejmě i celkové pořadí v POHÁRU PERUNA 2018 dle . Fotografie ze závodu se budou postupně objevovat v Galerii závodu.