Partneři

HLAVNÍ SPONZOR seriálu závodů Poháru Peruna.

Energetická společnost ČEZ je největším energetickým uskupením v České republice i v rámci celé střední a jihovýchodní Evropy. ČEZ je největším výrobcem elektřiny v České republice, dále dodává svým zákazníkům plyn a teplo.

Společnost ČEZ je jádrem rozsáhlé skupiny firem – Skupiny ČEZ, jejíž aktivity zahrnují pestré spektrum činností od těžby surovin, přes výrobu, distribuci a obchod až po oblast telekomunikací, informatiky, jaderného výzkumu, projektování, výstavby a údržby energetických zařízení nebo zpracování vedlejších energetických produktů. Skupina ČEZ se věnuje se i dalším činnostem související s výrobou elektřiny. Je aktivní na poli vědy i inovací, kdy je v celém regionu lídrem v rozvoji chytrých sítí a elektromobilů.

AUTHOR představuje evropskou značku pro jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství a sportovní potřeby, jejíž vznik je datován od roku 1993.

 

 

 

Jízdní Kola Hnízdil – Prodej, servis cyklistického vybavení a jízdních kol.  Zboží můžete nakupovat také skrze E-SHOP na webu společnosti.

 

 

Město Klášterec nad Ohří se nachází na levém břehu řeky Ohře, 36 km východně od světoznámých lázní Karlovy Vary, v místě, kde krásnou přírodní kulisu tvoří rozhraní Krušných a Doupovských hor. Dominantou města s přibližně 15 tisíci obyvateli je zámek s muzeem českého porcelánu a rozsáhlý park, na který navazuje lázeňský areál Kyselka se třemi minerálními prameny. Historické jádro města je tvořeno městskou památkovou zónou. V Klášterci nad Ohří byla v roce 1794 otevřena druhá nejstarší porcelánka v českých zemích, porcelán se zde vyrábí dodnes pod značkou Thun 1794, a.s.

Díky vybudované průmyslové zóně Verne se Klášterec nad Ohří řadí k městům s nejnižší nezaměstnaností v regionu. Svým občanům město nabízí dostupnou občanskou vybavenost, kulturní i sportovní vyžití. Turisté zde, kromě památek a lázní, oceňují blízkost přírody a klid.

ADRENALINE RACE chce spojit všechny, kteří chtějí aktivně žít, nebojí se výzvy a zapojí celé své tělo do aktivního života – pohybu. Chceme zažít trochu vzrušení a zábavy. Prostě žít na plno!!! To je ADRENALINE RACE…

Kabel1 Poskytuje kabelové a bezdrátové připojení k internetu, kabelovou televizi v HD rozlišení. Také zprostředkovává hlasové služby, kamerové a elektronické zámky v Klášterci nad Ohří a v přilehlých obcích.

OKO1 je Klášterecký zpravodajsko-informační televizní program vytvářený týmem Kabel1.